Olymps

Brány rolovacie.<p align=>Naša firma dodáva rolovacie brány MINIROL<stron­g> Priemyselné rolovacie brány MINIROL sú kvalitné, bezpečné a pritom cenovo dostupné.

Priemyselné brány MINIROL sú obedne známe vďaka kvalite použitých komponentov, spoľahlivosťou a jednoduchému a ekonomickému riešeniu samotnej konštrukcie. Naše výrobky zaručujú autentičnosť použitých komponentov.Vďaka jednoduchej konštrukcii maximálne využijtete priestor objektu bez nároku na väčšie stavebné úpravy. Ideálna geometria profilov rolovacích priemyselných brán zaručuje minimálne rozmery nábalu. Rolovacie priemyselné brány MINIROL je tak možné použiť tiež tam, kde iné brány už použiť nemožno.Brány vyrábame priamo na mieru podľa požiadavky investora a naprostou samozrejmosťou je splnenie všetkých nárokov technickej normy EN13241–1. Štandardné priemyselné brány navrhujeme s ohľadom na poveternostnú triedu 3 (700 Pa). Vďaka tomu môžeme optimálne dosiahnuť požadovaných hodnôt maximálneho zaťaženia a intenzity používania. 
 

Zloženie a použité materiály

Prie­myselné rolovacie brány sa skladajú z hliníkových alebo oceľových lamiel s výplňou z polyuretánovej peny alebo bez výplne a tvoria pancier navíjaný do boxu.V súčasnosti máme v ponuke tak klasické rolovacie priemyselné brány so širokým výberom použitých profilov (s ohľadom na použitú intenzitou používania či maximálne zaťaženie), tak aj protipožiarne brány a bezpečnostné brány určené predovšetkým pre výkladné skrine. Pre zvýšené nároky na bezpečnosť ponúkame nepriestrelné brány testované až na ráž 44 MAG.

Ponuka samotných profilov je veľmi široká. Používajú sa jednak jednostenné nezateplené lamele a takisto aj dvojstenné zateplené polyuretánovou penou, polystyrénom či minerálnou vatou. Použitým materiálom je potom oceľ, hliník, že nerezová oceľ.

S ohľadom na použité komponenty sú rolovacie brány vhodné ako pre privátny sektor, tak aj na priemyselné objekty.

 

 

Bez­pečnosť

Pri priemyselných rolovacích bránach MINIROL kladieme dôraz na bezpečnosť užívateľa. Priemyselné brány MINIROL sú podľa normy EN13241–1 (pokiaľ je to nutné) vybavené radom bezpečnostných prvkov. Pri detekcii prekážky sa brána omažite zastaví a zabráni tak možnému úrazu či vzniku prípadnej škody na majetku. Medzi hlavné bezpečnostné prvky priemyselných rolovacích brán je počítaná predovšetkým bezpečnostná optoelektronická lišta. Priemyselné brány je možné na želanie vybaviť aj výstražnými zariadeniami ako sú maják či semafór a zabezpečovacími prvkami – infrazávory (fotobunky).

O­vládanie

Ovláda­nie priemyselných rolovacích brán je realizovaný vďaka špičkovým bočným pohonom s núdzovým ovládaním pomocou kľuky či reťaze. Ovládacích prvkov je potom na výber celý rad. Medzi najčastejšie používané patrí trojtlačidlo, kľúčový spínač, ťahový spínač, diaľkové ovládanie, ovládanie pomocou čítačky čipov či kariet, číslicová klávesnica a ďalšie…

Možnosti farebných vyhotovení

S ohľa­dom na ponuku profilov je ponuka farebných prevedení veľmi rozmanitá. Pre vzhľad môžete využiť prírodný hliník alebo oceľ-pozink. V prípade nárokov na farebnosť ponúkame možnosť lakovania podľa vzorkovníka RAL.

Typy lamiel

Pre Vaše požiadavky na nové priemyselné brány ponúkame rôzne druhy hliníkových a oceľových lamiel. Lamely zateplené PUR penou a nezateplené. V ponuke sú lamely jednostenné a dvojstenné. Ponúkame tiež presvetľovacie lamely s okienkami.

S pri­emyselnými bránami MINIROL máte istotu individuálneho prístupu. Kladieme veľký dôraz na to, aby technické vyhotovenie a ovládanie zodpovedalo presne Vašim požiadavkam.

<td>090_tn.jpg</tr>

<td>foto-nokia-11022010-082_tn.jpg</tr>


 
© r2ot.sk