Olymps

Rýchlonavíjacie brány

EASY-ROOL – rýchlonavíjacie brány (ekonomické)

Štandardné bezpečnostné príslušenstvo (podľa zákona):

· Jeden pár štandardných smerových fotobuniek.
· Drážkovaná vodiaca pryž elektronického zabezpečenia s automatickou kontrolou.
· 2 blikajúce svetlá (24 V).
· Vonkajší tlačítkový panel s tlačítkom ŠTART a hríbovitým núdzovým tlačítkom STOP.

 • Technický popis

 • · rýchlonavíjacie brány majú samonosnú konštrukciu, ktorá je zostavená z lisovaných profilov z pozinkovanej ocele.
  · Pružný plášť z polyesterovej textílie potiahnutej obojstranne PVC, trieda 2, opatrený ohnivovzdornou samozhasujúcou izoláciou.
  · Výztužné trúbky z pozinkovanej ocele proti vetru alebo odhrňovaniu, namontované do teplom zváraných dielov na plášti, ktoré je možné v prípade nárazu ľahko vysunúť a narovnať alebo vymeniť.
  · Jedna rada priehľadných okien v úrovni očí.
  · Farby látky: biela (podobná ako RAL 9016), oranžová (podobná ako RAL 2008), žltá (podobná ako RAL 1021), krémová (podobná ako RAL 1014), modrá (podobná ako RAL 5002), zelená (podobná ako RAL 6016), červená (podobná jako RAL 3002), šedá (podobná ako RAL 7038); ostatné farby sú na požiadanie, pokiaľ sú k dispozícii.
  · Bezpečnostné upozornenie na oboch stranách 1. segmentu plášťa s následujúcimi nápismi: "Pozor! Automatická rýchlonavíjacia brána s diaľkovým ovládaním" a "Nevstupujte, keď sú rýchlonavíjacie brány v pohybe".
  ·Prírubový hriadeľ uchytený vo zvislej konštrukcii, vybavený samostatnými ložiskami
  · Asynchrony trojfázový elektromotor (380 V, 2 k, 1,5 kW) so samočinným brzdením, magnetická rýchločinná blokovacia brzda, kryt motora z pozinkovaného plechu.
  · Koncový spínač s vačkami.
  · Rozvodná doska vybavená obvodovou doskou systému logického riadenia s plošnými spojmi a LED diódou signalizujúci stav prevádzky, hlavný obvod s poistkami ovládaný spínačmi diaľkového ovládania, ľahko nastavitelný časový spínač (časové nastavenie, výstražný signál, automatické zastavenie zatvárania), prepínačpre výber funkcíi, tlačítkový panel (OTVORIŤ/ZATVORIŤ) a červené hríbovité tlačítko pre NÚDZOVÉ ZASTAVENIE.
  · Uvolňovacia páka motora a ručná klľúčka pre núdzové ručné otváranie (pre prípad výpadku prúdu alebo poruchy). Max.šírka: 4500 mm Max.výška: 4500 mm Rýchlosť otvárania/zat­várania: 0,7 m/s

   
  © r2ot.sk