Olymps
<strong>Rýchlo­navíjacie bránySPEED-ROOL – rýchlonavíjacie rolovacie brány

 • Štandardné bezpečnostné príslušenstvo (podľa zákona):

 • · Jeden pár štandardných smerových fotobuniek.
  · Drážkovaná vodiaca pryž elektronického zabezpečenia s automatickou kontrolou.
  · 2 blikajúce svetlá (24 V).
  · Vonkajší tlačítkový panel s tlačítkom START a hríbovitým núdzovým tlačítkom STOP.

 • Technický popis

 • · Samonosná konštrukcia zostavená z lisovaných profilov z pozinkovanej ocele.
  · Pružný plášť z polyesterovej textílie potiahnutý obojstranne PVC, trieda 2, opatrený ohnivzdornou samozhasujúcou izoláciou.
  · Výztužné trúbky z pozinkovanej oceľe proti vetru alebo odhrnovaniu, namontované do teplom zvarených kapies na plášti, ktoré je možné v prípade nárazu ľahko vysunúť a narovnať alebo vymeňiť.
  · Jedna rada priehľadných okien v úrovni očí.
  · Farby látky: biela (podobná ako RAL 9016), oranžová (podobná ako RAL 2008), žltá (podobná ako RAL 1021), krémová (podobná ako RAL 1014), modrá (podobná ako RAL 5002), zelená (podobná ako RAL 6016), červená (podobná ako RAL 3002), šedá (podobná ako RAL 7038); ostatné farby sú na požiadanie, pokiaľ sú k dispozícii.
  · Bezpečnostné upozornenie na oboch stranách 1. segmentu plášťa s nasledujúcimi nápismi: "Pozor! Automatická rolovacia brána s diaľkovým ovládaním" a "Nevstupujte, keď je rolovacia brána v pohybe".
  · Prírubový hriadeľ jazdiaci vo vodiacich dráhach v samonosnej konštrukcii, vybavený samostatnými ložiskami.
  · Asynchronný trojfázový elektromotor (380 V, 2 k, 1,5 kW) so samočinným brzdením, magnetická rýchločinná blokovacia brzda, kryt motora z pozinkovaného plechu.
  · Koncový spínač s vačkami.
  · Rozvodná doska vybavená obvodovou doskou systému logického riadenia s plošnými spojmi a LED diódou signalizujúcou stav prevádzky, hlavný obvod s poistkami ovládaný spínačmi diaľkového ovládania, ľahko nastavitelný časový spínač (časové nastavenie, výstražný signál, automatické zastavenie, zatváranie), prepínačpre výber funkcií, tlačítkový panel (OTVORIŤ/ZATVORIŤ) a červené hríbovité tlačítko pre NÚDZOVÉ ZASTAVENIE.
  · Rýchlosť otvárania/zat­várania: 0,7 m/s
  · Uvolňovacia páka motora a ručná kľúčka pre núdzove ručné otváranie (pre prípad výpadku prúdu alebo poruchy). Max.šírka: 4500 mm Max.výška: 4500 mm Farba: biela, možnosť farbiť podľa RAL, pokiaľ je k dispozícii

   
  © r2ot.sk