Olymps

Priemyselné sekcionálne brány

Firma K-mont s.r.o. ponúka sekcionálne brány značky OLYMPS DOOR -oceľové alebo NASSAU - hliníkové

PRIEMYSELNÉ BRÁNY – OLYMPS DOOR

Oceľové priemyselné brány OLYMPS DOOR – FACTORY s polyuretánovou izoláciou sú vyrábané vrátane kovania v Európe a spĺňajú všetky požiadavky precíznosti vyhotovenia. Priemyselné brány sú určené pre priemyselné stavby a garáže všade tam, kde je požiadavka na pásový dizajn.
Oceľový plášť sekcií zaručuje dostatočnú pevnosť a odolnosť brán.

 • Rýchla dodacia lehota
  Priemyselné brány Factory vyrobené podľa Vašich požiadaviek sme schopní dodať do 14 dní.
 • Riešenie
  priemyselné brány sa skladajú z panelov, ktoré majú výšku 500 a 610 mm a vzájomne sa kombinujú. Podľa potreby je možné kombinovať panely plné s presklenými panelmi. Rámčeky sú čiernej farby. 
 • Montáž
  Výhodou je prispôsobenie vodiacej dráhy k stavebným podmienkam vo vnútri otvoru, čo umožňuje montáž v komplikovaných podmienkach.
 • Personálne dvere
  Priemyselné brány je možné doplniť presklennou sekciou, ktorá zaisťuje presvetlenie výrobného priestoru prípadne personálnymi dverami.
 • Bezpečnosť pri montáži
  Bezpečnostné prvky sú vyvinuté pre vašu ochranu a spĺňajú všetky predpoklady pre bezpečnú montáž a používanie brány OLYMPS DOOR.
 • Ochrana proti zovretiu prstov
  Spoje medzi sekciami sú špeciálne tvarované tak, aby pri otváraní a zatváraní nehrozilo nebezpečie zovretiu prstov v súlade s novými bezpečnostnými normami EU od 1.5.2005.
 • Priemyselné brány FACTORY sú moderné priemyselné brány európskeho štandardu.
 • Pásový dizajn
  Pásový dizajn umožňuje ľubovoľne upravovať výšku a šírku brány.
 • Povrchová úprava Woodgrain
  Povrch so štruktúrou dreva – woodgrain – zabezpečuje, že dažďová voda nezanecháva stopy na povrchu brány a drobné škrabance sú takmer neviditelné – na rozdieľ od hladkého povrchu.
 • Izolácia polyuretán
 •  OLYMPS DOOR -FACTORY

  Priemyselné brányOLYMPS DOOR model  FACTORY sú európskeho štandardu a sú vyrábané vrátane hardwaru v Európe. Pri­emyselné brány FACTORY spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na presnosť a kvalitu zhoto­venia. Sú určené pre priemyselné objekty všetkých typov a vrátane prevádzky. Pri­emyselné brány majú vynikajúce izolačné vlastnosti, pevnosť, kvalitu, lamelový design, rýchlosť dodávky a v neposlednom rade výborná cena, to sú hlavné prednosti tohto typu brány. V prípade nutnosti potreby sme schopný dodať tieto priemyslené brány do niekoľkých dní po celom území Slovenskej re­publiky.

      </p>
  Firma NASSAU je jedným z vedúcich európskych dodávateľov s radou dcérskych spoločností po celej Európe, ktorá dodáva priemyselné brány. Za 30 rokov svojho pôsobenia sa dokázala dokonale prispôsobiť potrebám trhu a vďaka tomu ponúka priemyselné brány v širokom sortimente.
  Základné ponuky firmy NASSAU (Dánsko) predstavuje model 9000. Priemyselné brány sú štandardne izolované poly­uretánovou výplňou. Hrúbka sendvičového typu sekcie je 4,5 cm. Vedenie brány a samozrejme rovnako ich velkosť sa prispôsobí podľa potreby konkrétnej stavby. Priemyselné brány môžu byť všetky osadené vstupnými dverami. Firma vyrába rovnako v rovnakom designu ako sú brány i vedľajšie vstupné dvere. Priemyselné brány dodávame do 4 –6 týždňov – samozrejme záleží na type brány. 

    </p>


   
  © r2ot.sk